Yönetim
İsmail ÇAPÇI
Aile Hekimi

1972 Yılında Düğmeciler köyünde çiftçi bir ailenin ikinci çocuğu olarak dünyaya geldi. İlkokulu Ortaköy ilkokulunda, Ortaokulu Akmeşe Yatılı İlköğretim Bölge Okulunda, Liseyi İzmit Kuruçeşme Mehmet Akif Ersoy Lisesinde bitirdikten sonra Üniversiteyi Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu.

2000 yılında Kandıra Sinanlı Bilalli Sağlık Ocağında göreve başladı. Sırası ile Kandıra Araman Sağlık Ocağı, Kandıra Kefken Sağlık Ocağı, Kandıra Yarıaçık Ceza ve Tutukevi, Kandıra Devlet Hastanesinde görev yaptıktan sonra 2001 yılının Kasım ayında Kocaeli Devlet Hastanesi Acil Servisinde, 2008 yılının Ağustos ayında 112 komuta kontrol merkezinde, 2009 yılının başından itibaren Kocaeli 112 Ambulans servisi başhekim yardımcısı olarak çalıştıktan sonra 2010 yılının Kasım ayından itibaren Bekirdere Aile Sağlığı Merkezinde aile hekimi olarak görevine devam etmektedir.

Evli. Eda Nur adında bir kızı ve Alperen adında bir oğlu olmak üzere iki çocuğu var. Bir erkek ve bir kız kardeşi var. Anne ve baba sağ ve salim olarak köyde erkek kardeşi ile beraber ikamet etmekteler.

2006 Yılında Kocaeli Kandıralılar derneğinin 7. dönem başkanlığını 2 yıl yaptı. Halen Kocaeli Kandıralılar Derneği Danışma Kurulu üyeliği, Kocaeli Aile Hekimleri Derneği’nin disiplin kurulu üyeliği, Kocaeli Tabip Odası üyeliği devam etmektedir.