Akça Koca Kültür Platformu Tuzla’da..

Akça Koca Kültür Platformu Tuzla’da..

Akça Koca Kültür Platformu üyeleri, geçtiğimiz ayda önemli bir ameliyat geçiren ve annesini de kaybeden Mehmet Şahin Baysal’ı Tuzla’daki evinde ziyaret etti.

Sabriye Baysal’ın mükemmel ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmaya; Akça Koca Kültür Platformu Başkanı Hasan Uzunhasanoğlu ve eşi TSE çalışanı Emine Uzunhasanoğlu, Mali Müşavir Ahsen Okyar ve eşi Nursel Okyar, İşadamı Necati Pilavcı ve eşi Huriye Pilavcı, Biyolog Salihe Aksoy, Aile Hekimi Dr. İsmail Çapçı, Sanayici Şükrü Bayram ve eşi Almanca Öğretmeni Mürvet Bayram, Tekstilci İşadamı Serhat Duyar ve eşi Asiye Duyar, Ürolog Dr. Ziya Ünlüsoy ve eşi Nurdan Ünlüsoy, Döviz Toptancısı Mustafa Dericioğlu ve eşi Fatime Dericioğlu, Anestezi Uzmanı Dr. Ayşe Zeynep Turan, Vizyon Turizm Pazarlama Direktörü Anıl Yıldırım ve eşi İngilizce Öğretmeni Burcu Yıldırım, Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Oktay Taşolar, Hematolog Dr. Hasan Dermenci ve eşi Sağlıkçı Şükran Dermenci katıldı. 

Geçmiş olsun ve başsağlığı

Akça Koca Kültür Platformu Başkanı Uzunhasanoğlu, geçtiğimiz aylarda geçirdiğiniz ameliyat sonrası şifa bulmanıza sevindim dediği Mehmet Şahin Baysal’a geçmiş olsun dileklerini sundu. Ebediyete uğurladığınız anneniz hanımefendiye Allah’tan rahmet, Sizlere de başsağlığı ve sabır diliyorum dedi. 

Gaziantep sofrası

Gaziantepli olan Baysal Ailesi, misafirlerine Antep mutfağının meşhur ve leziz yemeklerinden ikram etti. Ziyarette; 1 Eylül 2015 tarihinde başlayan ve 7 gün süren Balkan gezisi hatıraları da yad edildi.

Akça Koca Kültür Platformu Tuzla’da..