Akça Koca Koca Yöneticileri Gölkaypark'ta

Akça Koca Koca Yöneticileri Gölkaypark'ta

Akça Koca Kültür Platformu yöneticileri Hasan Uzunhasanoğlu, Ahsen Okyar ve Dr. Oktay Taşolar hafta sonu Gölkaypark’ta idi.

Nereye gidilecek sorusunun cevabı elbette yakında gitmediğimiz Gölkaypark’ta ittifak edilince, gitmekten başka çare kalmadı. İyi ki gitmişiz!..

Gölkay Park-İzmit – Kocaeli

İzmit Belediyesi sınırları içinde yer alan Bıçkıdere Göletinde DSİ ile 23.11.2009 tarihinde yapılan protokol esaslarına uygun olarak Kablolu Su Kayağı Tesisi yapılmıştır.

Gölkaypark projesi kapsamında gölet etrafında yürüyüş yolundan bisiklet yoluna, çocuk oyun alanından kondisyon alanına, dinlenme alanlarından seyir amfilerine, balık tutma platformlarından yeşil alanlara, sosyal tesis binasından iskeleye kadar her türlü sosyal ve sportif ihtiyaçlar düşünülmüştür.

Türkiye'nin doğal gölet üzerine kurulu ilk kablolu su kayağı tesisi olma unvanına sahip Gölkaypark bir spor ve yaşam merkezi olarak kapılarını tüm dünyaya açmayı hedeflemektedir. Gölkaypark 16.09.2010 - 19.09.2010 tarihleri arasında uluslararası bir gençlik ve spor organizasyonuna ev sahipliği yaparak, ilimizi ve Türkiye'yi dünya gündemine taşımayı başarmıştır.

Akça Koca Koca Yöneticileri Gölkaypark'ta