Akça Koca Platformundan Taşolar Ailesini ziyaret

Akça Koca Platformundan Taşolar Ailesini ziyaret

Derince Eğitim - Araştırma Hastanesi Uzman Doktorlarından Fatma – Oktay Taşolar çifti Akça Koca Kültür Platformu üyelerini ağırladı.

Taşolar çiftinin Derince Barış Manço sokaktaki evlerinde gerçekleşen buluşmaya; Akça Koca Kültür Platformu Başkanı Hasan Uzunhasanğlu ve eşi TSE çalışanı Emine Uzunhasanoğlu, eski Avrupa Birliği Bakan Yardımcısı Ekonomist Dr. Alaaattin Büyükkaya ve eşi Müjgan Büyükkaya, Anestezi Uzmanı Dr. Ayşe Zeynep Turan, Mali Müşavir Ahsen Okyar ve eşi Nursel Okyar, Hematolog Dr. Hasan Dermenci ve eşi Sağlıkçı Şükran Dermenci, Yalova Üniversitesi Öğretim üyesi Dr. Yunus Özen, Tübitak’ta Yüksek Lisansını tamamlayan Kevser - Arif Yavuz çifti katıldı.

Akça Koca Kültür Platformu Başkanı Hasan Uzunhasanoğlu yeni dönem çalışmaları ile ilgili bilgi verdi ve Taşolar ailesine de teşekkür etti.

Yeni ABD’den dönen Dr. Büyükkaya’nın seyahat hatıralarını da anlattığı neşeli sohbet, Platformun 15 Kasım 2014 - 31 Aralık 2016 dönemi çalışmalarının yeraldığı “İnsana Dost, Fikre Dost” kitabının Dr. Alaattin Büyükkaya, Platform Yönetcisi Dr. Ayşe Zeynep Turan, Makine Mühendisi Arif Yavuz’a Dr. Oktay Taşolar ve Dr. Hasan Dermenci’ye de Dr. Yunus Özen tarafından takdim edilmesi ile sona erdi.

Akça Koca Platformundan Taşolar Ailesini ziyaret