Ecz. Selçuk Arslan’ın bahçesinde; “Bahara Merhaba”

Ecz. Selçuk Arslan’ın bahçesinde; “Bahara Merhaba”

Ecz. Selçuk Arslan ve Ailesi dostlarını Bahçeçik’teki evlerinin bahçesinde ağırladı.

 “Bahara Merhaba” toplantısını; Ecz. Selçuk Arslan, eşi Bankacı Gül Arslan ile kızları; Mercedes Türkiye Hazine Operasyon Yönetmeni Özlem Arslan ve Bilgi Üniversitesi İngilizce Hazırlık Okulu Öğretim Görevlisi Özge Elif Arslan organize etti. 

KOÜ Devlet Konservatuvarı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Kenan Serhat İnce, KOÜ Devlet Konservatuvarı Türk Halk Müziği Ana Sanat Dalı Yüksek Lisans Öğrencisi Ömer Faruk Kaçar ve KOÜ Konservatuarı 2. sınıf öğrencisi İrem Özyurt bağlamaları ile Yaza Merhaba dediler.

Hediye olarak alınan Portakal ve A. Yaseminini İş İnsanı Necati Büyükkaya, Dr. İsmail Çapçı, İş adamı Necati Pilavcı ve Kimyager Ayşegül Karakadılar Arslan Ailesine takdim etti.

İzmit Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya ve eşi Ümmühan Çelikkaya ile birlikte; ilk Avrupa Birliği Bakan Yardımcısı Dr. Alaattin Büyükkaya, eşi Müjgan Büyükkaya, Akça Koca Kültür Platformu Başkanı Hasan Uzunhasanoğlu ve eşi Emine ve kızları Nihal Uzunhasanoğlu, KBB Kırsal Tarım ve Aromatik Bitkiler İl Koordinatörü Abdullah Köktürk, Güler Köktürk, Mali Müşavir Ahsen Okyar, Nursel Okyar, Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Oktay Taşolar, Dr. Fatma E. Taşolar, Özel Kocaeli Kültür Okulları kurucusu Ali Aydemir, Muazzez Aydemir, İnşaat Yüksek Mühendisi Coşkun Karakadılar, Turizmci Ayşegül Karakadılar, Aile Hekimi İsmail Çapçı, Sağlıkçı Ayşe ve oğulları Alperen Çapçı, Makine Mühendisi Çetin Mut, Elvan Mut, Hematolog Dr. Hasan Dermenci, Sağlıkçı Şükran Dermenci ve oğulları KOÜ Hukuk Fak. Araştırma Görevlisi Mehmet Mert Dermenci, İş insanı Necati Büyükkaya, Hilal Büyükkaya, Sağlıkçı Hacer Patan, Ekonomist Necati Pilavcı, Huriye Pilavcı, Ressam Vildan Çağlar, Ekonomist Cihat Kaymas, e. İSU Yönetim Kurulu üyesi Dr. Halil İbrahim Kahraman, Yalova Ü. Dr. Öğr. Üyesi Yunus Özen, Sağlıkçı Derya Dağtekin, Dr. Ayşe Zeynep Civraz ve kızı Zeynep Ece Civraz, Akça Cami İmam Hatibi Şerif Hüseyin Ayaz, eşi Neslihan Ayaz, Sanayici Şükrü Bayram, eğitimci Mürvet Bayram, Endüstri Müh. Ozan Ceyhan katıldı.

Özge Elif Arslan’ın yeni yaşının pastasının da kesilmesi ile Bahara Merhaba toplantısı neşe içinde ve birlikte söylenen türkülerle tamamlandı.

Ecz. Selçuk Arslan’ın bahçesinde; “Bahara Merhaba”