Hanımeli Konağı’ nda Bayram

Hanımeli Konağı’ nda Bayram

Hasan Uzunhasanoğlu Başkanlığındaki Akça Koca Kültür Platformu 29 Ekim’de Sakarya Taraklı’da toplandı.

47. yıl pastası

47 yıl önce 29 Ekim tarihinde evlenen Hilal – Necati Büyükkaya, Muazzez - Ali Aydemir ve Huriye – Necati Pilavcı pasta kesti. Çiftlere Platform üyeleri de çiçek ve hediyeler verdi. Cumhuriyet Bayramı neşe içinde kutlandı.

İlgi

Kocaeli, İstanbul ve Adapazarı’ndan gelen üyeler; Akça Koca Platformu Başkanı Hasan Uzunhasanoğlu, eşi Emine ve kızı Nihal Uzunhasanoğlu, Platform Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Ahsen Okyar ve eşi Nursel Okyar, ilk Avrupa Birliği Bakan Yardımcısı Dr. Alaattin Büyükkaya ve eşi Müjgan Büyükkaya, İş İnsanı Necati Pilavcı ve eşi Huriye Pilavcı,  Mikro Biyoloji Uzmanı Prof. Dr. Duran Demirci, Kültür Okulları Kurucusu Ali Aydemir ve eşi Muazzez  Aydemir, Endüstri Mühendisi Mustafa Toka ve eşi Halime Toka, Ressam Vildan Çağlar, Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Oktay Taşolar ve eşi Uzm. Dr. Fatma E. Taşolar, KOÜ Devlet Konservatuarı Türk Halk Müziği Yüksek Lisans öğrencisi Ömer Faruk Kaçar, Genel Cerrah Prof. Dr. Abdullah Sağlam, İş insanı Necati Büyükkaya ve eşi Hilal Büyükkaya, Prof. Dr. Ali Demir ve eşi Diş Hekimi Betül Demir,  İşadamı Metin Özler ve eşi Özler, Medical Park Gebze Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr. Yüksel Aksoy ve eşi Biyolog Saliha Aksoy, KOVİAD Başkanı Harun Reşit Kocagöz ve eşi Nurdan Kocagöz, KOÜ Devlet Konservatuvarı Türk Halk Müziği Bölümü 2. sınıf öğrencisi İrem Özyurt, Dr. İsmail Çapçı ve eşi Sağlıkçı Ayşe Çapçı, Alfa Elektronik Sensör A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Bayram ve eşi Eğitimci Mürvet Bayram, Bankacı Osman Bulut, eşi Ayşe ve evlatları Esma ve Kaan Bulut ile Ecz. Celalettin Honca katıldı. Yıllarca İzmit’te Hakim olarak görev yapan Taraklılı Mesut Erbaş ve eşi Dr. Berna Erbaş İzmitlileri Taraklı’da yalnız bırakmadı. 

Göynük’te

Taraklı’da Hanımeli Konağında buluşan Platform üyeleri Göynük’e geçerek Gazi Süleyman Paşa Camii, Akşemsettin Hazretlerini ziyaret etti. Göynük; Gebzeli hemşehrimiz Göynük Müftüsü Erkan Aksoy refakatinde gezildi.

Hanımeli Konağı’ nda Bayram